O firmie

Witamy na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy zespołem świadczącym rzetelne i fachowe usługi. Od ponad dwudziesty lat dokładamy wszelkich starań, aby Okna i Drzwi Mrozik były synonimem doskonałej jakości, precyzji wykonania i życzliwej opieki nad klientem. Naszą specjalizacją jest sprzedaż i montaż okien, jak też sprzedaż i montaż drzwi. O stolarce okiennej i drzwiowej wiemy wszystko. Doświadczenie oraz pasja czynią z nas specjalistów w tej dziedzinie.

Jeżeli interesują Cię okna drewniane, okna PCV, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, drzwi garażowe lub rolety – wiedz że Okna i Drzwi Mrozik nie tylko solidnie wykona usługę montażu, ale też doradzi najlepszy produkt w rozsądnej cenie, dopasowany na miarę każdego gustu i portfela. Robimy to, co umiemy najlepiej. Zapraszamy!

Dlaczego warto nam zaufać:

Doświadczenie

Produkcją i montażem okien i drzwi zajmujemy się nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Od tego czasu zaufało nam ponad 4340 klientów z Polski i Europy.

Wysoka jakość

Najlepsza jakość materiałów pozwala nam oferować okna, drzwi, rolety i bramy garażowe najwyższej klasy. Posiadamy szeroki wybór asortymentu dopasowany do każdego klienta.

Kompleksowe usługi

Oprócz sprzedaży okien, drzwi, rolet i bram garażowych realizujemy również usługi pomiarów, transportu i montażu.