DRZWI

Drzwi Mar-Tom

Firma Mar-Tom działa na polskim rynku, jako producent drzwi wejściowych już od 1999r. Produkcja drzwi nastawiona jest głównie na metalowe drzwi zewnętrzne, które charakteryzują się zróżnicowanym wzornictwem i kolorystyką. W związku z wąską specjalizacją, producent drzwi Mar-Tom jest jednym z czołowych drzwi metalowych w Polsce. Według firmy, głównym źródłem odbioru, są kontrahenci z polski, aczkolwiek firma odnotowuje tendencję coraz większej sprzedaży dla odbiorców zagranicznych.

Priorytetem producenta drzwi Mar-Tom, jest dostarczanie klientom produktów o najwyższej jakości, spełniający jego wymagania zarówno co do estetyki, funkcjonalności, precyzji wykonania, jak i punktualności otrzymania produktu gotowego – dokładnie na czas. Stąd niezwykle istotne jest dla firmy Mar-Tom nieustanne doskonalenie wszystkich procesów zachodzących na każdym etapie produkcji.

W przypadku pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Drzwi DRUTEX

DRUTEX opracował własne, autorskie systemy wypełnień drzwiowych do drzwi PVC. Firma oferuje bogatą ofertę modeli drzwi PVC zarówno w systemach Iglo 5 jak i Iglo Energy, które wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem odpowiadającym współczesnym trendom architektonicznym.

Firma oferuje już dziesięć własnych modeli nowoczesnych drzwi wejściowych w różnych systemach PVC.

Wysoką jakość i funkcjonalność dostępnych rozwiązań drzwiowych wyraża ich budowa. Każdy model drzwi skonstruowany jest z płyty HPL2/pianka poliuretanowa/blacha aluminiowa 1mm/ pianka poliuretanowa/płyta HPL2. Aplikacje wykonane są wyłącznie ze stali nierdzewnej z różnorodnymi ozdobami, a dzięki ich dwustronnemu zastosowaniu, drzwi świetnie prezentują się zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz pomieszczenia. Grubość wypełnienia wynosi 36mm.

Bogata paleta kolorystyczna drzwi w połączeniu z możliwością wyboru wielu wzorów wypełnień oraz różnorodne opcje dodatkowe mogące uatrakcyjnić design drzwi stwarzają możliwość pełnej indywidualizacji projektu.

Istnieje również możliwość inteligentnego sterowania drzwiami, otwierania i zamykania – za pomocą czytnika linii papilarnych, bluetooth, pilota czy tableta.